Dowiedz się, z jakich okazji warto wręczyć kubki z nadrukiem!

Nie od dziś największym powodzeniem cieszą się prezenty praktyczne – przedmioty, które można wykorzystywać na co dzień z nieskrywaną przyjemnością. Wśród nich dominują kubki z ciekawymi nadrukami – dlaczego właśnie na nie warto postawić? Przekonaj się i już dziś zaprojektuj swój indywidualny nadruk!

Dlaczego warto postawić na kubek?

Bardzo wiele osób lubi nadawać swoim rytuałom picia kawy czy herbaty szczególnego znaczenia. Z uwagi na to, że po te napoje w kubkach sięga większość z nas, lubimy, gdy są to naczynia piękne, zwracające uwagę, charakterystyczne i w jakiś sposób określające nas samych. Rozpoczęcie dnia porcją ulubionego naparu w taki sposób, jak lubimy najbardziej, daje poczucie komfortu i pozwala dobrze wystartować w codzienność.

Kubek z nadrukiem jako uniwersalny prezent

Jeśli chcesz zrobić przyjemność bliskiej osobie, spraw, aby Twój prezent był niezobowiązujący – niezbyt drogi, ale wyszukany. Powinien on pokazywać zażyłość, znajomość potrzeb i szczególnych cech tej osoby, ale jednocześnie być humorystyczny. Bardzo dobrze w tej roli sprawdzają się kubki z nadrukiem – często wręczane najbliższym osobom, ale również tym, które niezbyt dobrze znamy, więc nie chcemy kupić czegoś, co będzie sprzeczne z ich gustem. Taki podarunek to zawsze dobry wybór – gdy chcesz docenić swojego szefa, ale i zrobić przyjemność teściowej. Wystarczy, że dopasujesz odpowiednią grafikę i zlecisz jej wykonanie dobrej drukarni.

Jaki rodzaj nadruku na kubku wybrać?

Najczęściej ceramikę ozdabia się przy pomocy termonadruku – gwarantuje on bardzo dobry efekt i pozwala nawet na nanoszenie na kubki zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Ważne jest, aby nadruk był trwały i odporny na promieniowanie UV, a także działanie gorącej wody i detergentów, czyli możliwy do umycia w zmywarce. Nie wiesz, jaka metoda będzie najlepsza? Określ swoje potrzeby, a przedstawiciel drukarni pomoże Ci dostosować odpowiednią technikę do projektu i nakładu.

Jak zaprojektować nadruk na kubku?

Dostępne na stronach www drukarni kreatory nadruków pozwalają samodzielnie, bez wychodzenia z domu zaprojektować grafikę, która ma się znaleźć na przedmiocie. Możesz oczywiście skorzystać z usług grafika, który przygotuje odpowiedni projekt, lub zlecić to przedstawicielowi firmy, w której będziesz realizować swój nakład. Uniwersalny kształt kubków i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że można w ten sposób wykonać wiele ciekawych obrazków, a tym samym spersonalizować je pod własne potrzeby.

Z jakich okazji warto wręczać kubek z nadrukiem?

Jak wspomnieliśmy, jest to prezent bardzo uniwersalny. Dobrze się sprawdza, gdy potrzeba niewielkiego drobiazgu, na przykład na urodziny koleżanki z pracy, czy jako dodatek do głównego prezentu dla członków najbliższej rodziny. Wybierając kubek z nadrukiem logo swojej firmy, możesz też zyskać bardzo ciekawe prezenty dla pracowników – z pewnością chętnie będą z nich korzystali nie tylko podczas przerw w pracy, ale również w domu. Zamów swoje kubkowe upominki już dziś i podaruj je, komu tylko zechcesz!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.